Świadectwa energetyczne budynków

Nasze Biuro poza świadczeniem usług z zakresu pośrednictwa w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości, świadczy dodatkowo usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyk energetycznych budynków, które od kwietnia 2023 roku są dokumentami wymaganymi w przypadku sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Przeprowadzamy kompleksową analizę energetyczną budynków, na podstawie której sporządzamy świadectwo charakterystyki energetycznej.

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku to dokument niosący za sobą wiele korzyści zarówno dla właściciela nieruchomości jak też dla nabywcy i najemcy.

Właściciel budynku posiadający świadectwo energetyczne może uzyskać cenę sprzedaży czy najmu, adekwatną do aktualnej jakości energetycznej nieruchomości. Dodatkowo właściciel w ramach świadectwa energetycznego uzyskuję informacje w zakresie energochłonności budynku, czy materiały zastosowane do budowy danej nieruchomości sprawiają, iż jest ona odpowiednio docieplona wedle obowiązujących przepisów.

Nabywca oraz najemca nieruchomości otrzymuje kompleksową informację o cechach energetycznych budynku, ilości zużywanej energii, która potrzebna jest do użytkowania budynku. Pozwala to m.in. na obliczenie przyszłych kosztów eksploatacji nieruchomości.

Sporządzamy świadectwa energetyczne dla:

lokali mieszkalnych i użytkowych
domów
budynków wielorodzinnych
hal produkcyjnych
magazynów

Biuro Obrotu Nieruchomościami WIGWAM

ul. Generała Józefa Hallera 34, 33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 730 000 025, +48 730 053 025
e-mail: nowysacz@wigwam-nieruchomosci.pl
NIP: 7343426765
https://wigwam-nieruchomosci.pl

Zapraszamy do kontaktu osoby z Nowego Sącza oraz województwa małopolskiego potrzebujące świadectw energetycznych  dla swoich budynków.

Numer wpisu do wykazu osób uprawnionych do sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii: 18428

Biuro Obrotu Nieruchomościami WIGWAM
ul. Generała Józefa Hallera 34, 33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 730 053 025
e-mail: nowysacz@wigwam-nieruchomosci.pl
NIP: 7343426765
https://wigwam-nieruchomosci.pl

User Login

Lost your password?