Wyniki wyszukiwania: 61
 • WIELOPOLE- działka budowlana 16 Ar!!!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Chełmiec, Wielopole

  Na sprzedaż działka budowlana o pow.16 Ar położona w WIELOPOLU.Dojazd bezpośredni z drogi asfaltowej.Piękna WIDOKOWA!! Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego !Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja - w konkretnych planach.ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA? ZADZWOŃ - UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ !

  Powierzchnia 1 600 m2 Cena za m299 PLN Cena 158 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • BRZEZNA--Działka budowlana 9 Ar--

  Małopolskie, Nowosądecki, Podegrodzie, Brzezna

  W naszej ofercie pojawiła się działka budowlana o pow. 9 Ar położona w miejscowości- BRZEZNA gm. Podegrodzie w odległości 14 km od Nowego Sącza.Pozwolenie na budowę !!Atrakcyjna lokalizacja !! Zapraszamy do kontaktu, udzielimy wszelkich informacji !

  Powierzchnia 900 m2 Cena za m254 PLN Cena 49 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • NOWY SĄCZ-okolice ul. Nawojowskiej -działka 15 Ar!

  Małopolskie, Nowy sącz

  Na sprzedaż działka budowlana o pow. 15 Ar położona w okolicach ul. Nawojowskiej ( stacja paliw SAGA).W pełni budowlana. Z warunkami pod zabudowę dwóch blizniaków.Atrakcyjna okolica dojazd drogą ubitą z głównej asfaltowej.Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń - umów się na prezentację!!!

  Powierzchnia 1 500 m2 Cena za m2167 PLN Cena 250 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • CHEŁMIEC--działka z fundamentami !!!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Chełmiec

  CHEŁMIEC ---- OFERTA SPECJALNA !!Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 7.82 Ar z fundamentami i planami na budowę domu jednorodzinnego.Bardzo dobra lokalizacja!!!Zapraszamy do kontaktu . Udzielimy wszelkich informacji!!

  Powierzchnia 782 m2 Cena za m2160 PLN Cena 125 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • ZAWADA -- 4 działki po 8 Ar !!! --

  Małopolskie, Nowy sącz

  Zapraszamy na prezentację działki znajdującej się na os. Zawada - 4 działki po 8 ArDziałka w pełni budowlana gotowa pod budowę domu.Bardzo dobra lokalizacja! Zadzwoń -dowiedz się więcej !!

  Powierzchnia 800 m2 Cena za m2144 PLN Cena 115 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • TROPIE- działka budowlana 12 Ar wszystkie media!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Gródek nad dunajcem, Tropie

  Na sprzedaż budowlana działka w zacisznym miejscu w niedalekiej odległości od Jeziora Rożnowskiego- TROPIEPowierzchnia: 12 Ar Dojazd: wjazd z drogi własnej.Media: prąd, gaz, wodociąg.Urokliwa okolica ! Działka idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną bądz  pod zabudowania rekreacyjne (domki) -istnieje możliwość dokupienia...

  Powierzchnia 1 200 m2 Cena za m253 PLN Cena 64 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • ROZTOKA- działka budowlana 27 Ar wszystkie media!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Gródek nad dunajcem, Roztoka-brzeziny

  Na sprzedaż działka budowlana położona w Roztoce o pow. 27 Ar ,płaska idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego.Media: prąd, gaz, kanalizacja, woda-wodociąg.Dojazd bezpośredni z drogi asfaltowej.Urokliwa okolica w niedalekiej odległości Jezioro Rożnowskie. Piękne tereny zielone.zapraszamy na bezpłatna...

  Powierzchnia 2 700 m2 Cena za m2 PLN Cena 1 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • JASTRZĘBIA -gm. Ciężkowice!--działka inwestycyjna!

  Małopolskie, Tarnowski, Ciężkowice, Jastrzębia

  DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!!Jastrzębia- gm. Ciężkowice powierzchnia 1,6 haDziałka przy drodze , bezproblemowy dojazd droga asfaltową.Zadzwoń dowiedz się więcej-umów się na prezentację!!

  Powierzchnia 10 600 m2 Cena za m242 PLN Cena 450 000 PLN
  - inwestycyjna   Szczegóły
 • TROPIE- działka budowlana 11 Ar wszystkie media!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Gródek nad dunajcem, Tropie

  Na sprzedaż budowlana działka w zacisznym miejscu w niedalekiej odległości od Jeziora Rożnowskiego- TROPIEPowierzchnia: 11 Ar Dojazd: dwa wjazdy bezpośrednie z drogi asfaltowej plus dodatkowy wjazd z drogi własnej.Media: prąd, gaz, wodociąg.Urokliwa okolica ! Działka idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną bądz  pod zabudowania...

  Powierzchnia 1 100 m2 Cena za m254 PLN Cena 59 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły
 • MSZALNICA- działka/ 22 Ary / budowlana!!

  Małopolskie, Nowosądecki, Kamionka wielka, Mszalnica

  NOWA OFERTA!!DZIAŁKA - MSZALNICA!22 ARY - BUDOWLANADo działki prowadzą dwa dojazdy.Media: prąd-jest (skrzynka), gaz do podciągnięcia (3 metry) .Atrakcyjna lokalizacja! Idealna pod budowę domu jednorodzinnego oraz na prowadzenie własnego biznesu z racji położenia.Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Zadzwoń, napisz, umów się na prezentację -...

  Powierzchnia 2 200 m2 Cena za m259 PLN Cena 130 000 PLN
  - budowlana   Szczegóły